back

Свято Першого дзвоника у Пакулі

01 вересня 2014

На свято першого дзвоника до Пакульської загальноосвітньої школи завітали в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол, депутат районної ради Сергій Мотрич, Пакульський сільський голова Лариса Ковальчук, представник ТОВ «Еко-Енерджі».

Анатолій Кругол привітав присутніх із днем знань та побажав всім успіхів у навчанні та мирного неба над головою.

Наймолодші учні, для яких шкільний дзвоник пролунав уперше, не лише почули щирі слова привітань, а й отримали подарунки.

Запрошені та батьки дітей першачків взяли участь у першому уроці "Україна - єдина країна".

Крім того в рамках поїздки проведена робоча нарада з питань завершення капітального ремонту Пакульського дошкільного навчального закладу, який планується ввести в експлуатацію в жовтні поточного року.

Також був проведений особистий прийом громадян в приміщенні Пакульської сільської ради.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації