back

Попрощались із Героєм у Михайло-Коцюбинському

29 серпня 2014

Сьогодні, 29 серпня, у селищі Михайло-Коцюбинське відбулось прощання із військовослужбовцем Брешинським Володимиром Олеговичем, який загинув під час ведення бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

В траурних заходах взяли участь громадськість селища та району, товариші по службі, голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, керівники Чернігівського району, представники Чернігівського ОМВК. Поховали Героя на місцевому кладовищі.


Вічна пам’ять.