27 серпня 2014
23 – 24 серпня у районі проходили урочистості та тематичні масові заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України.
Так у комунальному закладі «Олишівський будинок культури» на урочистостях з нагоди державних свят «Україно, моя вишиванко, ти мій біль, моя мука, і доля…» була розгорнута книжково-ілюстративна виставка та фотовиставка: «Вишита душею і калиною наша Українонька свята», «Душею відроджені джерела». Під звуки «Козацького маршу» до залу урочисто внесли Державний Прапор України, хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, загиблих за свободу та незалежність України, поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-односельцям. Зворушливого листа воїнам АТО написали учні 4-го класу Олишівської ЗОШ, разом з оберегами – паперовому голубами було передано бійцям у зону антитерористичної операції.
Привітали олишівців з державними святами начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Шкуропат, секретар селищної ради Олександра Кот, завуч Олишівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Тетяна Козлик. Учасники художньої самодіяльності будинку культури та вихованці дошкільного навчального закладу «Бджілка» вітали присутніх піснями про Україну, дружбу, рідну землю, бажали всім миру і злагоди, єднання в ім’я майбутнього, рідного краю та України.
За інформацією відділу культури і туризму Чернігівської районної державної адміністрації