back

Свято зі сльозами на очах

26 серпня 2014

24 серпня ц.р. у селі Слабин відбулись заходи до Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України.

У заході взяли участь Слабинський сільський голова Сергій Красков, місцеві жителі.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни і поклали квіти до обеліска загиблим односельцям та пам’ятника невідомому солдату.

Також вшановано пам'ять та покладені квіти на могилу Сергія Нагорного, який загинув виконуючи бойове завдання у зоні антитерористичної операції на Сході України.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації