back

День Державного Прапора в Андріївці

26 серпня 2014

23 серпня ц.р. в Андріївці відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Сільський голова Ніна Слюсар звернулась з нагоди свята до присутніх, побажала всім миру та благополуччя в родинах.

Під час заходу його учасники мали змогу ознайомитись із історією нашого жовто-блакитного стягу, оглянути тематичну виставку та листівку «З Днем Народження моя Україно!», яку напередодні виготовили сільський бібліотекар Ірина Панченко разом з дітьми.

В рамках заходу вшановано пам'ять та покладені квіти до пам’ятного знаку воїнам, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

Знаково, що більшість людей були вдягнені у вишиванки, дівчата у віночках. Це справді показує наш патріотичний дух, любов до своєї країни, нашу віру у світле майбутнє України.

За інформацією Андріївської сільської ради