back

Відзначили День Державного Прапора України

26 серпня 2014

23 серпня ц.р. в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол взяв участь у заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України у Старобілоуській територіальній громаді.

Під час заходу випускники Старобілоуської ЗОШ урочисто підняли Державний Прапор України.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, загиблих за свободу і незалежність України та поклали квіти до обеліску воїнам–односельцям, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни.

24 серпня Анатолій Кругол взяв участь в обласних заходах з нагоди 23-ї річниці незалежності України за участю керівництва області, міста та громадськості у м.Чернігові.

Учениця Количівської загальноосвітньої школи Анжеліка Гарбуза отримала паспорт під час обласної акції «Я громадянин України».

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації