back

Робоча поїздка в смт.Гончарівське

18 серпня 2014

15 серпня ц.р. в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол з робочим візитом відвідав селище Гончарівське. У заході також взяли участь директор Гончарівської гімназії Ніна Рудник та директор КП "Гончарівське" Сергій Заставний.

В рамках поїздки він зустрівся із родиною загиблого в зоні АТО Андрія Мансурова, поспілкувався з вдовою Тетяною Мансуровою щодо соціально-побутових проблем, які турбують родину, працевлаштування на роботу, оздоровлення дітей, потреба в забезпеченні житлом,оформлення соціальних та пенсійних виплат, допомога у вирішенні питання щодо погашення кредитів.

Розглянуті можливості вирішення порушених питань.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації