13 серпня 2014
З метою підготовки теплового господарства та приміщень загальноосвітніх навчальних закладів району до роботи в опалювальний сезон 2014-2015 років 13 серпня ц.р. в.о. голови районної державної адміністрації Анатолієм Круголом проведено виїзд до Краснянської, Олишівської та Іванівської загальноосвітніх навчальних закладів.
З директорами шкіл обговорений хід підготовки закладів до осінньо – зимового періоду, визначались проблемні питання, шляхи та терміни їх вирішення. Особлива увага приділялась контролю за споживанням енергоносіїв, їх економному використанню, отриманню всіх необхідних для початку опалювального сезону дозволів.
За інформацією відділу з питань містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації