back

Відбулась нарада з керівниками та головними бухгалтерами бюджетних установ районного бюджету щодо мінімізації бюджетними установами району використання матеріальних ресуосів, комунальних послуг, інших видатків та забезпечення жорсткої економії використання бюджетних коштів

13 серпня 2014

12 серпня п.р. начальник фінансового управління Лариса Потапенко провела нараду щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про жорстку економію використання коштів державного та місцевих бюджетів» від 22 липня 2014 року №410 та розпорядження в.о. голови районної державної адміністрації «Про жорстку економію використання коштів державного та місцевих бюджетів» від 28 липня 2014 року №269.

В роботі наради взяли участь керівники та головні бухгалтери бюджетних установ районного бюджету.

Були обговорені конкретні результати та планові питання щодо мінімізації бюджетними установами району використання матеріальних ресурсів, комунальних послуг, інших видатків та забезпечення жорсткої економії використання бюджетних коштів.

За інформацією фінансового управління райдержадміністрації