back

Відбулась нарада директорів загальноосвітніх закладів району

12 серпня 2014

12 серпня 2014 року відбулась нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів району під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Анатолія Кругола за участю голови районної ради Анатолія Дуденка.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Конюший проінформував присутніх про стан готовності навчальних закладів району до нового навчального року. Зокрема, він зупинився на ряді питань, які потребують першочергового вирішення, а саме: забезпечення ЗНЗ на осінньо-зимовий період твердим паливом; ремонт автобусів, які використовуються для підвозу дітей до закладів освіти; економія електроенергії, газу; підготовка проектно-кошторисної документації.

В.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол проінформував учасників заходу про особливості використання матеріальних ресурсів, комунальних послуг, інших видатків та забезпечення жорсткої економії використання бюджетних коштів. Також обговорені додаткові заходи щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, в тому числі освіти до кінця 2014 року.

Начальник фінансового відділу райдержадміністрації Лариса Потапенко довела до відома інформацію щодо виплати заробітної плати та відпускних. Зазначила, що не зважаючи на фінансовий критичний стан, до кінця серпня кожен педагогічний працівник отримає кошти у повному обсязі.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації