08 серпня 2014
Сьогодні, 8 серпня, в Слабині попрощалися із Сергієм Нагорним.
Він, механік – водій танкового взводу танкової роти 1 танкового батальону, загинув виконуючи бойове завдання в зоні АТО - його танк підірвався на протитанковому фугасі.
В траурних заходах в селі Слабин взяли участь громадськість села та району, товариші по службі, місцеві жителі, керівники району, представники обласної державної адміністрації та Чернігівського ОМВК.
Поховали Героя на місцевому кладовищі.
Вічна пам’ять.