back

У Слабині попрощалися із Сергієм Нагорним

08 серпня 2014

Сьогодні, 8 серпня, в Слабині попрощалися із Сергієм Нагорним.

Він, механік – водій танкового взводу танкової роти 1 танкового батальону, загинув виконуючи бойове завдання в зоні АТО - його танк підірвався на протитанковому фугасі.

В траурних заходах в селі Слабин взяли участь громадськість села та району, товариші по службі, місцеві жителі, керівники району, представники обласної державної адміністрації та Чернігівського ОМВК.

Поховали Героя на місцевому кладовищі.

Вічна пам’ять.