06 серпня 2014
05 серпня ц.р. заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська провела робочу зустріч з працівниками "Районного центру первинної медико-санітарної допомоги".
Під час зустрічі обговорені питання завершення бюджетного року та фінансування медичної галузі.
За результатами зустрічі дані відповідні доручення.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації