back

Робоча нарада

06 серпня 2014

05 серпня ц.р. заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська провела робочу зустріч з працівниками "Районного центру первинної медико-санітарної допомоги".

Під час зустрічі обговорені питання завершення бюджетного року та фінансування медичної галузі.

За результатами зустрічі дані відповідні доручення.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації