back

Відбулась нарада щодо питань розвитку торфовиробників

06 серпня 2014

05 серпня ц.р. на базі ДП «Чернігівторф» відбулась нарада щодо питань діяльності ДП «Чернігівторф» та філії «Смолинторф», яку провів генеральний директор Державного концерну «Укрторф» Андрій Озерчук.

У заході взяли участь директор департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації Леонід Подоляк, в.о. голови Чернігівської райдержадміністрації Анатолій Кругол, голова Чернігівської районної ради Анатолій Дуденко, в.о. директора ДП «Чернігівторф» Юрій Поперечний, інвестори. Під час зустрічі обговорені питання щодо стану та стратегічного розвитку ДП «Чернігівторф» та, зокрема, філії «Смолинський торфозавод». Також зазначалось, що ДП «Чернігівторф» має велике значення як для економіки району так і для економіки області.

За інформацією управління економічного розвитку райдержадміністрації