back

Відбулась нарада з працівниками відділу освіти з питань завершення бюджетного року та підготовки закладів освіти до нового навчального року

04 серпня 2014

04 серпня ц.р. в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол за участю заступника голови райдержадміністрації Лідії Гаєвської провів нараду з спеціалістами районного відділу освіти, центральної бухгалтерії, господарської групи та методистами районного методичного кабінету.

Під час зустрічі йшлося про додаткові заходи щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, в тому числі освіти до кінця 2014 року та завдання по підготовці закладів до нового навчального року.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації