01 серпня 2014
У Старобілоуському клубі з 23 по 29 липня працював клубно-бібліотечний табір для дітей «Любисток» під керівництвом завідувачки клубу Тетяни Авельцевої. Програма табору поєднувала такі заходи: театралізовані лялькові вистави для дітей «Що посієш, те й пожнеш», «Колосок»; вшанування пам’яті полеглих у Великій Вітчизняній війні біля пам’ятного знака воїнам-односельцям; конкурс на кращий малюнок «Україна – єдина країна!».
Тиждень роботи «Любистка» завершив флеш-моб, на якому діти випускали в небо повітряні кульки з написами «Миру – мир, війні – ні!», «Україна – єдина країна!».
За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації