29 липня 2014
29 червня ц.р. під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Анатолія Кругола відбулась нарада щодо початку опалювального сезону 2014 – 2015 років та безперебійного газопостачання під час його проходження.
У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Андрій Горбань, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Маханькова, головний лікар Чернігівської ЧРЛ Дмитро Руденко, головний лікар Чернігівського ЦНПМСД Віктор Куниця, завідувач сектору житлово–комунального господарства райдержадміністрації Андрій Апанасенко, заступник головного інженера ПАТ «Чернігівгаз» Олександр Копич.
Під час наради обговорені питання щодо погашення заборгованості за спожитий природний газ, питання технічного обслуговування газового господарства бюджетних установ району, необхідності завершення робіт із передачі підвідних газопроводів ПАТ «Чернігівгаз».
За інформацією відділу з питань містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства райдержадміністрації