back

Відбулась нарада з сільськими, селищними головами

24 липня 2014

24 липня ц.р. під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Анатолія Кругола відбулась нарада з сільськими, селищними головами.

Під час наради розглянуті питання про вжиття заходів щодо упередження диверсійних і терористичних проявів на території району, організації та створення громадських формувань з охорони громадського порядку в районі та про внесені зміни до законодавства щодо військового обліку громадян та їх бронювання.

Після обговорення зазначених питань підведені підсумки наради.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації