21 липня 2014
18 липня ц.р. відбулось засідання Громадської ради за участю в.о. голови райдержадміністрації Анатолія Кругола. Провела засідання голова Громадської ради Наталія Надирова.
В ході зустрічі присутні обговорили питання стану і перспектив розвитку аграрної галузі району. Заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації провела аналіз діяльності в аграрній галузі за І півріччя 2014 року. Про особливості діяльності сільськогосподарських підприємств розповів Володимир Мандрико - голова фермерського господарства «Володимир».
Підсумки засідання підвела голова Громадської ради Наталія Надирова.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації