back

Семінар-нарада з суб’єктами господарювання Чернігівського району.

15 липня 2014

15 липня на базі ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі у тваринництві» відбувся семінар-нарада з суб’єктами господарювання району з питань проведення комплексу збирально-польових робіт, літньо-табірного утримання худоби та підготовки тваринницької галузі до зимово-стійлового утримання худоби в господарствах Чернігівського району, який провів в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.

Під час проведення заходу учасниками наради здійснено огляд посівних площ зернових культур та ріпака, а також молочного комплексу ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі у тваринництві». Голова наглядової ради Віктор Ланько розповів про роботу підприємства по виробництву молока, практику вирощування молодняка великої рогатої худоби, перспективи розвитку підприємства.

В ході проведення семінару начальник відділу тваринництва Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Олег Крапивний провів аналіз роботи у галузі тваринництва Чернігівського району та області. Учасниками наради розглянуто питання щодо епізоотичного стану в тваринництві району, діяльності Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва, необхідності дотримання вимог безпеки під час проведення зернозбиральних робіт та профілактики нещасних випадків в сільськогосподарському виробництві.

Підсумки наради підвів в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації