02 липня 2014
02 липня ц.р. відбулось спільне засідання Громадської ради та робочої групи з питань обговорення Конституції України щодо децентралізації влади, яке провели голова Громадської ради Наталія Надирова за участю заступника голови райдержадміністрації Лідії Гаєвської.
В ході зустрічі присутні переглянули презентаційні матеріали відповідного спрямування та обговорили проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». Начальник юридичного відділу та по роботі із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Тетяна Шара надала розяснення учасникам заходу стосовно змін до Конституції України в рамках децентралізації державної влади.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації