25 червня 2014
24 червня ц.р. відбулась комісія з питання захисту дитини, яку провела заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська.
Під час засідання розглянуті питання надання дозволу на дарування частини житлового будинку малолітньому; доцільності позбавлення батьківських прав та питання щодо подальшого влаштування дітей, які в даний час перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Також затверджений індивідуальний план соціального захисту дітей.
За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації