24 червня 2014
Війна – страшне слово, п’ять літер і сотні скалічених життів. Ми вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, схиляємо голови перед їх подвигом. Літературно – мистецька вітальня «Краяни», директор Павлівського будинку культури спільно з художнім керівником с. Павлівка 23 червня згадали страшні роки, та вшанували пам'ять жертв війни. В Новоселівському музеї пройшла година пам’яті «Рокам ніколи пам’яті не стерти». Болючі слова пронизували до самої душі, торкаючи за живе, адже в кожній сім’ї є утрати.
Учасники вітальні виконали декілька пісень про війну. В музеї була представлена книжкова виставка з краєзнавчими матеріалами про с. Новоселівку в роки війни.
За інформацією районної ЦБС