23 червня 2014
В рамках Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 21 червня ц.р. заступник голови райдержадміністрації Лідія Гаєвська відвідала ветеранів Великої Вітчизняної війни Бойка Леоніда Івановича із Старого Білоуса та Білоконського Івана Федоровича із Седнева, які перебувають на стаціонарному лікуванні у КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня».
Лідія Гаєвська поспілкувалась із ветеранами, вручила подарунки та квіти.
73 роки назад розпочалась Велика Вітчизняна війна. За офіційними даними за роки війни загинуло понад 26,5 млн. людей, з них понад 15 млн. – мирне населення. Великі втрати понесла Україна. Мільйони українців загинули, захищаючи свою рідну землю.
За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Фото Редакція районної газети "Наш край"