Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old

22 жовтня 2019

Хутір „ Добрий хазяїн „

Село Вознесенське (кол. Улянівка), знаходиться за 11 км від Чернігова

Мальовничі низовини на північному Сході України зберегли унікальні природні та етнографічні пам’ятки. Саме такий краєвид побачать туристи, якщо відвідають садибу Дубовика Івана Антоновича в Улянівці. Слід зауважити, що всі зручності, все для відпочинку зроблено власними руками господаря. Туристам у користування будуть надані 2 кімнати, які обладнані телевізором, телефоном. Санвузол знаходиться у будинку.

Для тих, хто хоче бути ближче до природи, послухати казкові пісні солов’я, господар запропонує літню мансандру, яка знаходиться окремо від будинку, серед виноградної лози. (до речі, господар розводить безліч сортів винограду). Біля будинку знаходиться ставок, де господар розводить 16 видів риби. Біля ставка є невеличка, затишна лава, 2 лежаки. Хочете порибалити – Іван Антонович допоможе з вудочками.

Якщо з вами буде дитина, то і їй буде чим зайнятись. Біля будинку є невеличкий дитячий майданчик з казковим будиночком, пісочницею. Корисно буде завітати і до бані з парилкою, де є кімната відпочинку. Урізноманітнити свій відпочинок можна екскурсіями на конях ( взимку на санях, влітку на бричці, можна і верхи ).

 

Власник садиби Дубовик Іван Антонович

Адреса с. Вознесенське, вул. Першотравнева, 41

Телефон (0462) 68-58-58

моб. тел. +38 (050) 640 24 12