Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old

06 листопада 2008

Транспорт і зв'язок

Робота автомобільного транспорту району спрямована на задоволення потреб населення у пасажирських автоперевезеннях, як його територією, так і за межами району, а також на забезпечення господарського комплексу послугами з перевезення вантажів.

У сфері надання транспортних послуг населенню, відповідно до укладених з облдержадміністрацією договорів на здійснення перевезення пасажирів, працює 6 підприємств (ТОВ «Автотранс», ТОВ «Автоекспрес», ТОВ «Чернігівзернопром», ДП «Пассервіс», ТОВ «Гончарівськ Пасс Сервіс») та 8 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб.

Загалом мережа автобусних маршрутів загального користування Чернігівського району налічує – 44 маршрути, з них 22 маршрути обслуговують підприємства - перевізники та 22 - приватні особи-підприємці. 7 перевізників району працюють в режимі маршрутного таксі, інші в звичайному режимі руху.

Для організації пасажирських перевезень в районі функціонує 4 автостанції, з них 3 знаходяться в м.Чернігів, 1- в смт М.Коцюбинське.

За січень-червень 2018 року підприємствами-перевізниками з врахуванням перевізників-фізичних осіб перевезено 507,4 тис. пасажирів (83,1 % до відповідного періоду 2017 року), пасажирооборот склав 13,7 млн.пас.км, що становить 95,2% січня - червня 2017 року.

Вантажооборот за січень - червень 2018 року склав 10,7 млн.ткм, що на 29,2 % більше обсягів січня – червня 2017 року.