Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси  Звіти про обговорення

  Назад

  Звіт про проведення консультацій з громадськістю за 2015 рік

  На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.09.2012 №334 та обласного плану заходів з підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності виконавчої влади в області у рамках реалізації Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» від 10 вересня 2012 року, розроблено та затверджено районний план заходів з підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності виконавчої влади в районі у рамках реалізації Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» від 03 жовтня 2012 року.

  Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації визначені відповідальні особи структурних підрозділів, які відповідають за організацію роботи щодо консультацій з громадськістю з питань формування і реалізації державної та регіональної політики, а також безпосередньо виконує функції планування консультацій з громадськістю та постійно співпрацює з інститутами громадянського суспільства під час виконання функціональних повноважень у відповідності до чинного законодавства.

  Залучені до роботи комісій, оргкомітетів, інших дорадчих органів при районній державній адміністрації та структурних підрозділах райдержадміністрації представники громадянського суспільства. Зокрема, до роботи спостережної комісії при райдержадміністрації залучені представники інститутів громадянського суспільства.

  До складу комісії входить 4 представника громадських організацій та 2 окремі громадяни. Спостережною комісією здійснюється організація та громадський контроль за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

  Спостережна комісія при райдержадміністрації та виконкоми сільських, селищних рад сприяють діяльності громадських, благодійних і релігійних організацій, що проводять роботу із звільненими особами з місць позбавлення волі, поширенню досвіду цих організацій.

  Під час першого засідання Громадської ради була створена робоча група по просуванню в Чернігівському районі плану дій Ініціативи "Партнерство "Відкритий уряд", до якої увійшли представники райдержадміністрації та представники громадських організацій району. Протягом 2015 року відбулось п’ять засідань Громадської ради, три засідання «за круглим столом», в грудні 2014 року обрано ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації, до якої увійшли представники інститутів громадянського суспільства та райдержадміністрації.

  На офіційному веб-сайті райдержадміністрації ведеться рубрика "Консультації з громадськістю", де розміщуються матеріали, запропоновані до обговорення. Так протягом звітного періоду управліннями та відділами райдержадміністрації проведено 10 консультацій з громадськістю.

  Також структурними підрозділами райдержадміністрації постійно надається інформація, для розміщення в рубриці "Новини" офіційного веб-сайту РДА.

  Структурними підрозділами райдержадміністрації надаються до відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації пропозиції до щомісячного плану райдержадміністрації проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, згідно з якими й проводяться громадські обговорення.

  Назад  10 Березня 2017 13:00
  09 Березня 2017 11:00
  09 Березня 2017 10:00
  07 Березня 2017 10:00
  06 Березня 2017 15:00
  06 Березня 2017 14:15
  06 Березня 2017 09:00
  06 Березня 2017 08:00
  06 Січня 2017 10:00
  21 Грудня 2016 09:00
  20 Грудня 2016 11:00
  19 Грудня 2016 11:00

  Що на Вашу думку породжує хабарництво?