Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси  Звіти про обговорення

  Назад

  Звіт про проведення консультацій з громадськістю за 2016 рік

  У рамках реалізації Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» розроблено та затверджено районний план заходів з підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності виконавчої влади в районі у рамках реалізації Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» від 13 березня 2017 року.

  Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації визначені відповідальні особи структурних підрозділів, які відповідають за організацію роботи щодо консультацій з громадськістю з питань формування і реалізації державної та регіональної політики, а також безпосередньо виконує функції планування консультацій з громадськістю та постійно співпрацює з інститутами громадянського суспільства під час виконання функціональних повноважень у відповідності до чинного законодавства.

  Залучені до роботи комісій, оргкомітетів, інших дорадчих органів при районній державній адміністрації та структурних підрозділах райдержадміністрації представники громадянського суспільства. Зокрема, до роботи спостережної комісії при райдержадміністрації залучені представники інститутів громадянського суспільства.

  Спостережна комісія при райдержадміністрації та виконкоми сільських, селищних рад сприяють діяльності громадських, благодійних і релігійних організацій, що проводять роботу із звільненими особами з місць позбавлення волі, поширенню досвіду цих організацій.

  6 березня 2017 року відбулись установчі збори по обранню нового складу Громадської ради при райдержадміністрації, до складу якої увійшли 10 представників інститутів громадянського суспільства.

  Під час першого засідання Громадської ради була створена робоча група по просуванню в Чернігівському районі плану дій Ініціативи "Партнерство "Відкритий уряд", до якої увійшли представники райдержадміністрації та представники громадських організацій району. Протягом 2015 року відбулось п’ять засідань Громадської ради, три засідання «за круглим столом», в грудні 2014 року обрано ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації, до якої увійшли представники інститутів громадянського суспільства та райдержадміністрації.

  На офіційному веб-сайті райдержадміністрації ведеться рубрика "Консультації з громадськістю", де розміщуються матеріали, запропоновані до обговорення. Так протягом звітного періоду управліннями та відділами райдержадміністрації проведено 10 консультацій з громадськістю.

  Також структурними підрозділами райдержадміністрації постійно надається інформація, для розміщення в рубриці "Новини" офіційного веб-сайту РДА.

  Структурними підрозділами райдержадміністрації надаються до відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації пропозиції до щомісячного плану райдержадміністрації проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, згідно з якими й проводяться громадські обговорення.

  Назад  31 Серпня 2017 09:00
  30 Серпня 2017 10:00
  29 Серпня 2017 10:00
  06 Липня 2017 08:48
  21 Травня 2017 10:00
  Жалобний захід із вшанування пам’яті жертв політичних репресій біля пам’ятного знака на території Халявинської сільської ради Чернігівського району (20-ий кілометр Гомельського шосе). Початок о 10:00.

  28 Квітня 2017 09:30
  27 Квітня 2017 15:00
  27 Квітня 2017 10:00
  26 Квітня 2017 12:00
  26 Квітня 2017 10:00
  25 Квітня 2017 11:00
  24 Квітня 2017 11:00

  Що на Вашу думку породжує хабарництво?