Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
      Історія

      Назад

      Історія


      Державний архів виконавчого комітету Чернігівської районної ради розпочав свою діяльність з 1963 року. До Великої Вітчизняної війни архіви були створені при виконавчих комітетах Олишівської, М.Коцюбинської та Чернігівської міських рад. Інспектор з архівних питань по Чернігівському району розміщався в приміщенні Чернігівського міськвиконкому.

      З 1960 по 1963 роки, коли відбулась ліквідація М-Коцюбинського та Олишівського районів, були також ліквідовані посади завідувачів архівів. На підставі рішення Чернігівського райвиконкому від 21 серпня 1963 року було створено державний архів виконавчого комітету Чернігівської районної ради з центром у м. Чернігові та призначено завідувача.

      Робоча кімната завідувача архіву розміщалася в приміщенні Чернігівського міськвиконкому, де до 1987 року розміщалось архівосховище архіву Чернігівського району.

      В списку фондів, що додавались до акту прийому – передачі справ значились установи М-Коцюбинського, Олишівського Березнянського, та Куликівського районів. Всього станом на липень 1985 року згідно акту прийому передачі справ при зміні керівників архіву налічувалось 222 фонди, в яких значились установи списків №1, №2. Кількість одиниць зберігання налічувалось 15079 справ постійного зберігання.

      З 1987 року архів Чернігівського району отримав нове приміщення в адмінбудинку Чернігівської районної ради за адресою вул.. Шевченка 48-а.

      З 1992 року архівний відділ є структурним підрозділом Чернігівської районної державної адміністрації. Станом на 01.01.2012 у відділі нараховується 272 фонди, 35635 од. збер.

      З 2007 року в Чернігівському районі функціонує Трудовий архів.

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?