Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси  Новини

  Назад

  ********************************************** 2017 рік ********************************************

  Стан реалізації програми "Доступні ліки" в Чернігівському районі обговорили під час засідання "круголого столу" Громадської ради

  Триває виконання на Чернігівщині урядової програми «Доступні ліки», за якою пацієнти безкоштовно або з незначною доплатою можуть отримувати препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

  18 травня п.р. відбулось засідання "круглого столу" щодо якості реалізації даної програми у населених пунктах району, зокрема у найвіддаленіших, адже скористатись доступними ліками має право кожен громадянин.

  У заході взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Корж, головний лікар КЛПЗ "Чернігівська центральна районна лікарня" Дмитро Руденко, головний лікар КЗ "Чернігівський районний центр ПМСД" Віктор Куниця та його заступник, куратор даної програми в районі Оксана Логвинчук, завідувачі сімейної амбулаторії загальної практики сімейної медицини з Михайло-Коцюбинського, Олишівки, Мохнатина, Седнева, директор ТОВ "Аптека №180", представник комунального підприємства "Ліки України" Чернігівської обласної ради.

  Куратор програми в районі Оксана Логвинчук проінформувала, що за серед районів області Чернігівський район зайняв одне з лідируючих місць, проте роботи ще багато.

  Присутні завідувачі сімейних амбулаторій проінформували про стан реалізації програми безпосередньо у населених пунктах району.

  За їх словами, нарікань від населення немає, люди звертаються за ліками, отримують рецепти. Недоліком є те, що не у всіх населених пунктах є аптечні пункти, проте лікарі інформують, де саме можна отримати ліки у м.Чернігів. Налагоджена робота щодо забезпечення "доступними ліками" людей похилого віку та людей, які за станом здоров'я не можуть пересуватися, шляхом отримання медичними працівниками або сусідами на прохання хворого ліків та доставка їх додому хворому.

  Проте Громадська рада вирішила звернутися до компетентних органів з пропозицією розширити перелік препаратів, які увійшли до Урядової програми "Доступні ліки".


  Відбулось друге засідання Громадської ради при райдержадміністрації

  30 березня 2017 року відбулось друге засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

  В ході засідання обговорені положення та регламент Громадської ради, пропозиції щодо Громадської ради на 2017 рік.

  У роботі Громадської ради взяла участь координатор у Чернігівській області всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою" Вікторія Богдан, яка проінформувала про заплановані заходи з прибирання та впорядкування територій. Громадська рада підтримала дану ініціативу.

  Також члени Громадської ради зазначили про необхідність збереження екологічного природного середовища, зокрема підтримали ініціативи голови райдержадміністрації Віктора Коржа щодо заходів по збереженню лісового фонду та недопущенню незаконнї вирубки лісів, про що мова йшла під час Колегії районної державної адміністрації.


  Новий склад Громадської ради при Чернігівській РДА сформовано

  06 березня п.р. відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Чернігівській районній державній адміністрації за участі голови райдержадміністрації Віктора Коржа.

  На початку зборів Віктор Корж звернувся до представників громадськості та побажав продовжувати практику конструктивної роботи у новому складі Громадської ради.

  Відповідно до порядку денного голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації Наталія Надирова проінформувала всіх присутніх про проведену роботу.

  Більшістю голосів головою установчих зборів обрано Наталію Надирову, представника громадської організації «Академія розвитку».

  Склад Громадської ради при райдержадміністрації обрано у кількості 10 представників інститутів громадянського суспільства.

  Назад  21 Травня 2017 10:00
  Жалобний захід із вшанування пам’яті жертв політичних репресій біля пам’ятного знака на території Халявинської сільської ради Чернігівського району (20-ий кілометр Гомельського шосе). Початок о 10:00.

  28 Квітня 2017 09:30
  27 Квітня 2017 15:00
  27 Квітня 2017 10:00
  26 Квітня 2017 12:00
  26 Квітня 2017 10:00
  25 Квітня 2017 11:00
  24 Квітня 2017 11:00
  24 Квітня 2017 09:00
  10 Березня 2017 13:00
  09 Березня 2017 11:00
  09 Березня 2017 10:00

  Що на Вашу думку породжує хабарництво?