Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old
back

До уваги представників громадськості, аграрного бізнесу!

03 вересня 2019

Відбудеться мобільний консультативний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів Чернігівщини, проблемних питань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, інших питань, підвищення рівня правової обізнаності, а також надання правової допомоги для населення села Киселівка Чернігівського району Чернігівської області.

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області з метою обговорення питань захисту прав землевласників та землекористувачів Чернігівщини, проблемних питань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, інших питань, підвищення рівня правової обізнаності, а також надання їм правової допомоги, планується проведення робочої зустрічі та обговорення проблемних питань з громадськістю, населенням, представниками аграрного бізнесу села Киселівка Чернігівського району Чернігівської області в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та мобільного консультативного пункту прийому громадян.

Проведення виїзного заходу планується на 05 вересня 2019 року, з 10.00 год. в приміщенні Киселівської сільської ради (вул.Молодіжна, буд. 10, с. Киселівка, Чернігівський р-н Чернігівської області).

Робочу зустріч буде проведено за участю представника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників аграрного бізнесу, надання індивідуальних консультацій.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, аграрного бізнесу, а також всіх бажаючих.