Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old
back

Об'єднатись і захищати свої права

13 серпня 2019

09 серпня пройшов день навчань ветеранського активу, в ході якого голова Чернігівської районної організації ветеранів Анатолій Скуратович ознайомив голів ветеранських і волонтерських організацій з графіком проведення звітно-виборних зборів в районній ветеранській організації, звернув особливу увагу на якість підготовки зборів, обговорення на них питань соціального захисту ветеранів і пенсіонерів та ролі в їх вирішенні органів місцевого самоврядування.

Перед ветеранським активом виступив і голова Чернігівської РДА Віктор Корж, який дав позитивну оцінку роботі районної ветеранської організації за звітний період, окреслив завдання по активізації роботи із захисту законних прав і інтересів різних категорій ветеранів і пенсіонерів. 

Розмова голови РДА з ветеранським активом була відвертою, часом  гострою, але корисною… Було підкреслено, що захистити свої законні права ветерани і пенсіонери різних категорій зможуть лише об'єднавшись в одну потужну силу.

Далі активісти прийняли участь в звітно-виборних зборах Шестовицької ветеранської організації, де змогли побачити як треба проводити головні збори ветеранської організації.

Чернігівська районна організація

ветеранів України