Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old
back

Благодійність як частина тебе

12 червня 2019

«Якими б різними не були уявлення людей про добро, його потрібно творити. Добро має здатність бути щедрим та не потребує нагороди. І головне – добро починається з тебе!» Ось такими щирими й мудрими словами 29 червня розпочали благодійний захід на базі Павлівського будинку культури учні Трисвятськослобідської ЗОШ.

Задум цієї корисної справи виник не просто так. Упродовж навчального року учнівське самоврядування нашої школи займалося активною громадською діяльністю. Не залишила байдужими серця дітей співпраця з волонтерами міжнародного благодійного фонду імені Вадима Нестерчука Дариною Сорокіною і Наталією Казікою.  А результатом  стало поєднання звітного концерту з проектом «Благодійність як частина тебе!»

Ініціаторами й організаторами заходу стали шкільний хореографічний  колектив Лілії Акуленко та учнівське самоврядування під керівництвом заступника з виховної роботи Інни Шостак та педагога-організатора Оксани Шевченко. Слова підтримки лунали з уст почесних гостей: сільського голови Юрія Соколенка, директора Трисвятськослобідської ЗОШ Андрія Головача, благодійників Віталія Кошеля і В’ячеслава Лебедя.

Учні представили свої пісенні й декламаторські таланти. Хореографічні колективи дарували чарівні номери: «Іграшки», «Мікі-Мауси» у виконанні першокласників, «Танець джентельменів» від учнів 3 класу. Гурток «Сяйво» виступив із танками «Квіти» й «Ірландський танець», вражав майстерністю колектив учениць 8 класу «Girlbands» та ін.

Підтримали ініціативу допомоги й батьки. Особливу подяку висловлюємо творчій родині Гаврусенків. Мама Ірина Гаврусенко як керівник танцювального колективу «Дощик» Киїнської ЗОШ запропонувала яскраві номери, старша донька Лілія Акуленко стала одним із організаторів заходу,  а молодша – Валерія Гаврусенко – зачарувала присутніх виконанням пісень не лише рідною, а й французькою мовами.

Серцем проекту стала благодійна акція за допомогою скриньки для пожертв на лікування онкохворої дитини. Завдяки   щедрості й  великодушності гостей вдалося зібрати 7000 гривень. Висловлюємо подяку волонтерам, учням, вчителям і батькам, працівникам Павлівського будинку культури, мешканцям сіл Павлівка й Трисвятська Слобода  й усім присутнім за небайдужість і за «багатство душ, що вміють віддавати»!

Відділ освіти, сім'ї, молоді 

та спорту Чернігівської РДА