Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old
back

В закладах освіти району організували проведення «Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності»

10 травня 2019

У період з 15 по 19 квітня 2019 року в 25 закладах загальної середньої освіти Чернігівського району проведено «Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності».

Відповідно до тематики Тижня в закладах освіти району проводились ігри, вікторини; на уроках української мови писали диктанти, проводилися додаткові години спілкування на уроках основ здоров’я «Знай і пам’ятай правила дорожнього руху», організовано виставку методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе».

З метою ознайомлення учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації та розумінням дітьми важливості збереження власного життя і здоров’я протягом тижня класними керівниками  були проведені заходи: уроки безпеки серед учнів 1-4-х класів з теми: «Небезпечні домашні електричні прилади», виховні години «Що таке небезпека», «Пожежна тривога!», «Надзвичайні ситуації. Порядок дій у разі їх загрози або виникнення», «Де чатує небезпека», «Моя безпека – в моїх руках», «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами», практикум-всеобуч «Надання першої  домедичної  допомоги  потерпілим в НС», «Життя - це наш безцінний скарб, тож не залиш його без барв» (5-9 класи), бесіди «Правила експлуатації побутових нагрівальних, електричних та газових приладів» (1-9 класи), години спілкування «Безпека на дорозі - безпека життя» та практичні вправи «Знай та виконуй правила дорожнього руху» для учнів початкових класів, загальношкільні інформаційні години на тему: «Надзвичайні ситуації».     

В Пакульській ЗОШ І-ІІІ ст. організовано екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу ДСНС в с.Пакуль. В Киселівському НВК організовано екскурсію до пожежної частини в м. Чернігові з подальшим написання творчих робіт на тему «Героїчна професія – пожежник».

В рамках тижня в усіх (25) закладах освіти проведено спеціальні об'єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту на тему: «Дії керівного складу та працюючих і дітей в разі виникнення НС». До навчань залучено 494 працівники закладів освіти та 2636 учнів. Відпрацьовано документи для організації діяльності з питань цивільного захисту.

Організовано відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої медичної допомоги травмованим і потерпілим.

Особливу увагу приділено практичним діям працівників закладів освіти та учнів при виникненні пожежі.        

Відділ освіти, сім'ї, молоді 

та спорту Чернігівської РДА