Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old
back

Тренінг «Попередження та протидія торгівлі людьми серед вразливих груп»

03 січня 2019

27 грудня 2018 року у приміщенні Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся тренінг «Попередження та протидія торгівлі людьми серед вразливих груп» для безробітних громадян.

Мета тренінгу - підвищення рівня обізнаності вразливих груп населення з явищем торгівлі людьми та основними правилами безпечної міграції з метою навчання та працевлаштування за кордоном, а також в Україні. Тренером заходу виступила провідний фахівець з профорієнтації Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості - Юлія Ухабова.

Під час тренінгу учасників було ознайомлено з особливостями визначення таких понять, як «торгівля людьми», «безпека», «насильство» та інші, визначення торгівлі людьми в українському та міжнародному законодавстві, поінформовано про види трудової міграції та її наслідки; розглянуто всі форми рабства або практику подібну до рабства, таку як продаж і незаконна торгівля дітьми, примусова чи обов'язкова праця, включаючи примусовий чи обов'язковий призов чоловіків та дітей для використання в збройних конфліктах, використання жінок для проституції, виробництва порнографії або порнографічних вистав, іншої незаконної діяльності, особливо для виробництва й торгівлі наркотиками.

Зокрема було зазначено, що за останні роки ідентифіковано значну кількість випадків торгівлі людьми, зокрема дітьми, і з кожним роком ця цифра збільшується. Однак дані Міжнародної організації з міграції свідчать про набагато більшу кількість таких осіб. Цей факт говорить про те, що дуже часто особи, потерпілі від торгівлі людьми, не звертаються за допомогою до державних органів, вважаючи це ганебним, і замовчують проблему і намагаються жити з цим далі або не визнають цю проблему взагалі.

Учасники ж зазначали про те, що вони за результатами проведеного тренінгу в цікавій формі дізнались дуже багато нової та цінної як для себе, так і для своїх близьких та знайомих.

Чернігівська районна філія
Чернігівського обласного центру зайнятості