Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old
back

Уродженка села Жукотки дуже потребує допомоги

07 листопада 2018

До всіх небайдужих звертається вчитель-пенсіонер, яка пропрацювала в Чернігівському районі 19 років директором школи, Філон Любов Степанівна. Її онуці Євгенії Симончук потрібне дорогавартісне лікування. Народилася Євгенія в селі Жукотки. Коли їй було шість рочків, разом із мамою виїхала до Києва. У селі залишилися її рідні бабусі, які дуже переживають і намагаються допомогти своїй онуці.

Женя - світла, добра, життєрадісна дівчина. Вона вела здоровий спосіб життя, навчалася у коледжі, мала плани на майбутнє, та все зруйнував нещасний випадок. 10 червня цього року через неуважність Євгенія впала з балкону. Він був не засклений, з низькими перилами. За словами Євгенії, дівчина стояла спиною до огорожі, а потім впала. Далі була лікарня...операція... Отримала компресійно-оскольчатий перелом 6-9 хребців, перелом ребер, забій спинного мозку та легень. У перші години після падіння була проведена термінова операція, у ході якого очищали хребет від уламків. Наразі Женя перебуває в свідомості, але рефлексів нижніх кінцівок немає. Порушені функції тазових органів.

Третього липня відбулася восьмигодинна важка операція. Все Все минуло боагополучно. Родичі Євгенії дуже вдячні всім, хто надав фінансову допомогу для цієї операції.

На медикаменти та операції витрачено вже майже 200 тисяч гривень, але попереду ще тривала та дороговартісна реабілітація.

Сума, яку треба зібрати на лікування - 40 тисяч доларів. Для родини ця сума не підйомна. Ми вдячні за будь-яку допомогу, іноді навіть 1 гривня може врятувати життя.

Женя сильна і смілива дівчина, вона все витримає, і зараз їй дуже потрібна ваша допомога. Дуже просимо допомогти Євгенії у важку хвилину.

Номери карт

Приватбанку 5168 7450 1058 9601

Ощадбанку 5167 8020 0783 1339

Обидві карти на ім'я матері дівчини Симочук Катерини Анатоліївни, її номери телефону (066) 636-20-41, (093) 605-73-10.

Реквізити для перерахування коштів через відділення "Укрпошти":

- ПІБ: Симончук Катерина Анатоліївна;

- адреса отримувача: м.Київ, до вимоги;

- номер телефону: +380936057310;

- індекс поштового відділення: 03134.