Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Шановні жителі Чернігівського району!

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди 95-річчя з дня утворення району!

      Це особливий день, бо іменини рідного краю - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

      Це свято об’єднує усіх, кому дорогі рідні села та селища району - їх вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, їх героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

      Усі досягнення, якими багатий Чернігівський район, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

      Дякую кожному з вас, шановні жителі району, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на його розвиток та благоустрій, покращення добробуту його жителів.

      Від щирого серця вітаю всіх з 95-річчям району! Від усієї душі зичу усім його населеним пунктам динамічного розвитку і процвітання, а мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

      Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наш район завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

      Голова райдержадміністрації                               Віктор Корж

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?