Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old
back

Шановні жителі Чернігівського району!

13 вересня 2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 95-річчя з дня утворення району!

Це особливий день, бо іменини рідного краю - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дорогі рідні села та селища району - їх вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, їх героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

Усі досягнення, якими багатий Чернігівський район, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з вас, шановні жителі району, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на його розвиток та благоустрій, покращення добробуту його жителів.

Від щирого серця вітаю всіх з 95-річчям району! Від усієї душі зичу усім його населеним пунктам динамічного розвитку і процвітання, а мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наш район завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Голова райдержадміністрації                               Віктор Корж