Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      «Добродія Фудз» розширює ринки збуту

      Комплекс із виробництва пластівців із зернових та зернобобових культур та продуктів на їх основі торгової марки «Добродія», який запрацював у травні цього року у смт Михайло-Коцюбинське, набирає обертів.

      Високоякісна продукція завоювала не тільки вітчизняний ринок, але й експортується за кордон. За словами керівника заводу Андрія Ломейка пластівці купують Китай, Болгарія, Туреччина, Молдова, Угорщина, Нідерланди та країни Африки.

      Керівник також розповів і про етапи виготовлення пластівців – очищення, лущення, шліфування, гідротермічну обробку, нарізування, плющення і фасування у різні види тари, що дозволяє контролювати й забезпечувати високу якість продукції.

      Михайло-Коцюбинські пластівці – український натуральний продукт без штучних наповнювачів. До рецептури входять високоякісні злаки, льон, насіння, горіхи, сухофрукти.

      Підприємство майже не працює з давальницькою сировиною, бо використовує зерно з власних полів. Надсучасне виробництво повністю автоматизоване, що виключає людський фактор.

      Чернігівські журналісти власними очима побачили унікальне обладнання, окремі етапи виробництва, поспілкуватися з працівниками.

      Наразі підприємство набирає обертів та шукає нові ринки збуту для своєї продукції, створює нові робочі місця. Наприкінці нинішнього року комплекс запрацює на повну потужність, а поки щомісячно виробляє 330–350 тонн різноманітної продукції. Відтак потрібні будуть і нові працівники.

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?