Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Здійснення профілактичних рейдів – шлях до збереження дитячого здоров'я та життя

      03 серпня 2018 року комісія у складі: директора Чернігівського РЦСССДМ Зореслави Кудлай, фахівця із соціальної роботи Світлани Пономаренко, начальника служби у справах дітей Чернігівської РДА Анатолія Усика, здійснила профілактичний рейд до населених пунктів – Рудка, Редьківка, Довжик.

      Мета виїзду - обстеження сімей в складних життєвих обставинах та проведення роботи щодо обмеження та заборони реалізації слабоалкогольних напоїв, алкоголю та пива у нічний час неповнолітнім особам.

      Під час відвідування кризових родин з'ясувалося, щов родині ромської національності зникла безвісти неповнолітня дитина, яка схильна до бродяжництва. За виявленим фактом члени комісії повідомили правоохоронні органи.

      В іншій родині обстежено умови проживання, куди на літній період повернуті із спеціалізованого закладу двоє дітей, що мають вади розвитку. Мати також має психічні розлади і тому потребує надання психологічних, педагогічних, інформаційних послуг та консультацій щодо підвищення рівня виховного потенціалу, підтримання санітарно-гігієнічних норм проживання. Батьки виконали рекомендації соціальної служби щодо ремонту опалювальної системи, налагоджено стосунки з родичами, які допомагають у догляді за дітьми, проте соцслужба й надалі триматиме дану родину на контролі.

      Третя сім'я, діти з якої влаштовані до Чернігівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації, не створила належні умови для повернення їх додому. Мати не пройшла лікування від алкогольної залежності, що унеможливлює належне виконання нею батьківських обов'язків. На наступній Комісії з питань захисту прав дітей буде розглядатись питання щодо даної родини.

      За результатами профілактичного рейду головою Чернігівської РДА дано доручення щодо вчасного виявлення кризових сімей, якісного складання актів обстеження в ході їх відвідування.

      Чернігівський РЦСССДМ

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?