Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Зустріч голови РДА з лікарями-інтернами

      01 серпня ц.р. голова райдержадміністрації Віктор Корж провів зустріч з лікарями-інтернами, що проходять інтернатуру в Чернігівській центральній районній лікарні. Віктор Корж зазначив, що збереження кадрового потенціалу в Чернігівській ЦРЛ є одним з головних пріоритетів в його діяльності.

      Також наголосив, що зараз багато молоді прагне виїжджати працювати за кордон, але кваліфіковані кадри потрібні не тільки за кордоном, а й в Україні, тому закликав розвивати рідний край.

      З метою залучення медичних фахівців до медичних закладів району проінформував про умови придбання житла згідно з районної програмою "Власний дім".

      Сектор організаційної роботи,
      інформаційної діяльності та комунвкацій
      з громадськістю апарату Чернігівської РДА

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?