Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Хто має право на торимання субсидій?

      З 1 травня 2018 року стала чинною постанова Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1022».

      Тому, 10 липня 2018 року у приміщенні Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості було проведено профінформаційний семінар для безробітних осіб, на якому було проведено роз`яснювальну роботу щодо оновленого порядку та змін в отриманні житлових субсидій.

      Для проведення даного заход було запрошено представника Управління соціального захисту Чернігівської обласної державної адміністрації, начальника відділу грошових виплат та компенсації - Аллу Георгіївну Кріса.

      В ході спілкування безробітним було більш детально роз`яснено всі особливості і зміни порядку оформлення субсидії, обговорено, які фактори можуть вплинути на право для отримання субсидії, а також надано інформацію куди звертатись за консультаціями з даного питання.

      Інформаційно - роз`яснювальна робота з даного питання буде проводитися філією і надалі із залученням представників Управління соціального захисту Чернігівської районної державної адміністрації.

      Чернігівська районна філія
      Чернігівського обласного центру зайнятості

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?