Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      День Дніпра в Дніпровській школі

      Цікаві святкові заходи відбулись 4 липня в Дніпровській ЗОШ Чернігівського району. Організатори дійства – Деснянське БУВР.

      Дніпровська загальноосвітня школа вибрана для проведення святкових заходів не випадково. Близькість найбільшої річки України – Дніпра – зумовлює шанобливе ставлення школярів до природи, до річок – перлин рідного краю. У школі вже кілька років існує шкільна республіка «Борисфен», «жителі» якої – учні, активно займаються природоохоронною діяльністю, вивчають річки та озера рідного краю, проводять екологічні суботники та театралізовані дійства.

      Тому сьогодні учні брали активну участь у вікторинах та конкурсах, виконували різноманітні завдання, змагалися у знаннях про річку Дніпро, за що й отримали відзнаки та подарунки.

      Фахівці Деснянського БУВР представили до перегляду школярам відеоролик про головні річки України, в тому числі і про Дніпро – головну водну артерію країни.

      Крім того, учні презентували свою художню програму, підготовлену спеціально до Дня Дніпра.

      Для жителів села Дніпровське «День Дніпра» - особливе свято, адже вони мають можливість щодня милуватись красою та могутністю величного Дніпра.

      Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту
      Чернігівської РДА

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?