Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old

День Дніпра в Дніпровській школі

09 липня 2018

Цікаві святкові заходи відбулись 4 липня в Дніпровській ЗОШ Чернігівського району. Організатори дійства – Деснянське БУВР.

Дніпровська загальноосвітня школа вибрана для проведення святкових заходів не випадково. Близькість найбільшої річки України – Дніпра – зумовлює шанобливе ставлення школярів до природи, до річок – перлин рідного краю. У школі вже кілька років існує шкільна республіка «Борисфен», «жителі» якої – учні, активно займаються природоохоронною діяльністю, вивчають річки та озера рідного краю, проводять екологічні суботники та театралізовані дійства.

Тому сьогодні учні брали активну участь у вікторинах та конкурсах, виконували різноманітні завдання, змагалися у знаннях про річку Дніпро, за що й отримали відзнаки та подарунки.

Фахівці Деснянського БУВР представили до перегляду школярам відеоролик про головні річки України, в тому числі і про Дніпро – головну водну артерію країни.

Крім того, учні презентували свою художню програму, підготовлену спеціально до Дня Дніпра.

Для жителів села Дніпровське «День Дніпра» - особливе свято, адже вони мають можливість щодня милуватись красою та могутністю величного Дніпра.

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту
Чернігівської РДА