Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Робоча група управління соціального захисту та теріторіального центру в Боромиках

      03 липня 2018 року працівниками управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування Чернігівської райдержадміністрації був здійснений виїзд в населені пункти Боромиківської сільської ради: с. Боромики, с.Моргуличі, с. Сновянка.

      Голвним спеціалістом УСЗН – Оленою Стах проведено перевірку фактичного місця проживання внутрішньо – переміщених осіб.

      Директором терцентру – Оленою Лутченко перевірено роботу соціальних робітників у селах Боромики та Сновянка.

      Соціальним працівником відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги терцентру – Валентиною Грибач надано адресну натуральну допомогу п’яти громадянам похилого віку та особам з інвалідністю. Вітали з днем народження Єфименко Любов Михайлівну, інваліда з дитинства ІІ групи. Відвідали Володимира Наводнікова, одинокого інваліда з дитинства ІІІ групи, який проживає в складних життєвих обставинах у віддаленому селі Моргуличі.

      Четверо осіб з інвалідністю взято на обслуговування.

      Підсумки виїзду робочої групи підбивали в приміщенні Боромиківської сільської ради за участю сільського голови – Володимира Шелупця та чемпіона світу, Європи, України з важкої атлетики – Валерія Куца, який ділиться досвідом з молодим поколінням боромиківців та надає реабілітаційну допомогу особам з інвалідністю за власною методикою. Намітили плани на майбутнє щодо створення відділення денного перебування в терцентрі на базі Боромиківської сільської ради.

      Територіальний центр соціального обслуговування
      (надання соціальних послуг)

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?