Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Розкриваємо свої таланти разом

      22 червня 2018 року в рамках культурно – просвітницького проекту обласної служби зайнятості «Збережемо традиції предків» у Чернігівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня».

      Керівник жіночого клубу, Юлія Ухабова, познайомила безробітних жінок в рамках даного заходу з керівником Асоціації майстрів громадської організації «Ліга ділових та професійних жінок України» - Катериною Мажугою та членами громадської організації "Спілка жінок Чернігівщини": Наталією Федориненко - дизайнером етно-одягу, учасницею Чернігівського арт-проекту «Fashion - скарбниця - 2017, 2018 р.р.», виїзного фестивалю «Свято народного майстра», переможниця (І місце, травень 2018 р.) у номінації «Дизайн одягу та сучасна вишиванка» і Галиною Близнюк - майстром керамічної ляльки, переможницею (І місце, березень 2018 р) Чернігівської виставки-ярмарку «Що може жінка!».

      Запрошені майстрині провели для жінок майстер-клас, поділившись тонкощами своїх технік рукоділля, поділилися власними історіями успіху в даному напрямку самореалізації та запросили учасниць спробувати свої сили в підприємницькій діяльності.

      Гості наголосили також на тому, що кожна жінка має явний або ж прихований хист до рукоділля, в кожній з нас живе майстриня та Матір-Берегиня домашнього вогнища. Тому потрібно не боятися розвивати свої вміння і дуже важливо займатись в житті тією справою, що принесе вам задоволення, душевну рівновагу і позитивні емоції.

      Під час заходу жінки із задоволенням спілкувалися з майстринями, активно брали участь в обговоренні даної тематики та отримали гарну мотивацію для власного творчого розвитку.

      Тому, сміливо можна сказати, що засідання жіночого клубу «Берегиня» - це завжди місце дружнього спілкування та обміну досвідом, а також нових знайомств та цікавих зустрічей.

      Чернігівська районна філія
      Чернігівського обласного центру зайнятості

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?