Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old
back

Розкриваємо свої таланти разом

27 червня 2018

22 червня 2018 року в рамках культурно – просвітницького проекту обласної служби зайнятості «Збережемо традиції предків» у Чернігівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня».

Керівник жіночого клубу, Юлія Ухабова, познайомила безробітних жінок в рамках даного заходу з керівником Асоціації майстрів громадської організації «Ліга ділових та професійних жінок України» - Катериною Мажугою та членами громадської організації "Спілка жінок Чернігівщини": Наталією Федориненко - дизайнером етно-одягу, учасницею Чернігівського арт-проекту «Fashion - скарбниця - 2017, 2018 р.р.», виїзного фестивалю «Свято народного майстра», переможниця (І місце, травень 2018 р.) у номінації «Дизайн одягу та сучасна вишиванка» і Галиною Близнюк - майстром керамічної ляльки, переможницею (І місце, березень 2018 р) Чернігівської виставки-ярмарку «Що може жінка!».

Запрошені майстрині провели для жінок майстер-клас, поділившись тонкощами своїх технік рукоділля, поділилися власними історіями успіху в даному напрямку самореалізації та запросили учасниць спробувати свої сили в підприємницькій діяльності.

Гості наголосили також на тому, що кожна жінка має явний або ж прихований хист до рукоділля, в кожній з нас живе майстриня та Матір-Берегиня домашнього вогнища. Тому потрібно не боятися розвивати свої вміння і дуже важливо займатись в житті тією справою, що принесе вам задоволення, душевну рівновагу і позитивні емоції.

Під час заходу жінки із задоволенням спілкувалися з майстринями, активно брали участь в обговоренні даної тематики та отримали гарну мотивацію для власного творчого розвитку.

Тому, сміливо можна сказати, що засідання жіночого клубу «Берегиня» - це завжди місце дружнього спілкування та обміну досвідом, а також нових знайомств та цікавих зустрічей.

Чернігівська районна філія
Чернігівського обласного центру зайнятості