Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Обстеження умов проживання родини

      11 травня 2018 року відбувся виїзд директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Зореслави Кудлай, фахівця із соціальної роботи Центру Світлани Пономаренко, секретаря Халявинської сільської ради Алли Зубок в село Полуботки з метою обстеження умов проживання багатодітної родини та умов утримання та проживання дітей. За повідомленням управління соціального захисту населення Чернігівського району, дана родина звернулася за призначенням соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

      Батьків попереджено про необхідність використання державних соціальних виплат для покращення якості життя дітей, а не для задоволення своїх потреб. Безробітним членам сім'ї порадили зайнятися пошуком роботи для утримання сім'ї.

      Виконкому Халявинської сільської ради рекомендовано поставити родини, що перебувають в складних життєвих обставинах на внутрішній облік та систематично їх відвідувати.

      Чернігівський районний ЦССССДМ

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?