Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Формула успішного вибору

      В рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей розроблено обласний профорієнтаційний проект для учнівської молоді «Обери професію - обери майбутнє».

      05 березня 2018 року в рамках даного Проекту фахівцем з профорієнтації Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ухабовою Юлією було проведено профорієнтаційний урок з учнями 9 класу Трисвятськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

      Тема інтерактивного профуроку «Формула успішного вибору». Учнів ознайомлено із світом професій та факторами, які впливають на вибір професії; формулою вибору професії та попитом на професії у регіоні, тенденціями в сфері зайнятості. Проінформовано про складові успішного вибору професії: «Хочу», «Можу», «Треба». Також учасники Проекту виявили бажання пройти профорієнтаційне тестування з використанням психодіагностичних методик та отримали індивідуальні консультації за результатами тестування.

      Профорієнтатором було проведено роботу і з педагогічними працівниками школи, щодо проведення профінформаційної роботи серед учнів випускних класів для самовизначення молоді у виборі майбутньої професії.

      Сподіваємося, що корисна для учнів інформація допоможе їм свідомо обрати навчальний заклад та набути омріяну професію, яка до того ж буде завжди затребуваною на ринку праці і сприятиме подальшій професійній реалізації протягом всього життя.

      Чернігівська районна філія
      Чернігівського обласного центру зайнятості

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?