Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Шановні жінки Чернігівського району!

      Саме навесні, коли красою наповнюється природа і оживає земля, відзначається щире і привітне, родинне і ніжне свято жінки — 8 Березня!

      З цієї нагоди прийміть щирі вітання і побажання, щоб тільки мир і спокій, благополуччя і злагода були у ваших домівках та серцях.

      Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідні терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

      Майбутнє нашого краю — у ваших працьовитих руках, світлому розумі, поміркованості і терпінні. Нехай завжди поруч з вами будуть турботливі і уважні, відповідальні чоловіки, сильні і мужні захисники.

      Від усієї душі бажаю вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

      Зі святом!

      Голова райдержадміністрації Віктор Корж

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?