Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Профілактика вживання наркотиків серед школярів

      Вживання наркотиків серед молоді – це досить актуальна проблема сучасного суспільства. На сьогодні, наркоманію відносять до соціальних проблем.

      Наркоманія в наш час досягла масштабів епідемії. Її поширення йде на багато швидше, ніж вживаються заходи щодо боротьби із цим страшним явищем. Тому важливе значення в сучасному суспільстві набуває профілактика наркоманії. Вона передбачає комплекс заходів, що попереджають прояви наркоманії.

      Так, 8 лютого було організовано та проведено відеолекторій психологом Чернігівського міського відділу з питань пробації Баришполець Ю.І та волонтером, представником ГО "Перемога", Тонким Григорієм на базі Старобілоуської школи, за сприяння відділу освіти на тему "Зупини наркоманію сьогодні" для учнів 8-11 класів.

      Зустріч проходила у вигляді інтеракції, всі учасники заходу були залучені до обговорення даного питання. В доступній формі учням надалася інформація про послуги Центру та можливість звернення, у разі потреби, до практичних психологів, фахівців із соціальної роботи.

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?