Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

            Назад

            Аналіз захворюваності на грип та ГРВІ станом на 08 лютого 2018 року

            За даними державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України» та ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України» за 3 тиждень ГРВІ захворіло 159260 осіб, з них 63,8 % діти віком до 17 років. Найвищий інтенсивний показник зареєстровано в Київській області - 665,3%, найменший у Тернопільській області - 209,6 на 100 тис. населення. У всіх областях України спостерігалася низька інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРВІ, по всій території країни захворюваність на грип та ГРВІ залишається нижче епідемічного порогу, лише в деяких областях спостерігаються випадки лабораторно підтвердженого грипу.

            На 03 тижні летальних випадків через ускладнення грипу не зареєстровано.

            По Чернігівській області за 04 тиждень 2018 року захворіло 4597 осіб, з них 62,5% (абс. число - 2874) склали діти.

            По області рівень захворюваності на грип та ГРВІ за 04 тиждень 2018 року не перевищує епідемічний поріг (-51,3%) і складає (сумарно) серед населення області 448,5 на 100 тис. населення. Перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ в районах та містах області не реєструвалися. Вакциновано проти грипу по області 2247 осіб, в т.ч. 655 дітей.

            По Чернігівському району за 6 тиждень 2018 року захворіло 149 осіб, з них 69,8% склали діти.

            Станом на 01.02.2018 р. в районі щеплено проти грипу 171 особа, із них 77,5% особи з груп ризику. Серед всіх щеплених частка дітей становить 34,3%. Щеплення проти грипу виконувались за власні кошти.

            Нагадуємо:

            Щоб запобігти захворюванню необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, а саме: частіше мити руки; користуватися вологими антисептичними серветками; регулярно провітрювати приміщення; робити вологе прибирання зі застосуванням деззасобів, як у домашніх так і в робочих приміщеннях.

            При перших ознаках захворювання на гостру респіраторну інфекцію необхідно звертатися за допомогою до медичних працівників району.

            Чернігівський міжрайонний відділ
            державної установи "Чернігівський
            лабораторний центр держсанепідслужби України"

            Назад


            Що на Вашу думку породжує хабарництво?