Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси
      Транспорт і зв`язок

      Назад

      Транспорт і зв'язок

      Робота автомобільного транспорту району спрямована на задоволення потреб населення у пасажирських автоперевезеннях, як його територією, так і за межами району, а також на забезпечення господарського комплексу послугами з перевезення вантажів.

      У сфері надання транспортних послуг населенню, відповідно до укладених з облдержадміністрацією договорів на здійснення перевезення пасажирів, працює 6 підприємств (ТОВ «Автотранс», ТОВ «Автоекспрес», ТОВ «Чернігівзернопром», ДП «Пассервіс», ТОВ «Гончарівськ Пасс Сервіс») та 8 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб.

      Загалом мережа автобусних маршрутів загального користування Чернігівського району налічує – 44 маршрути, з них 22 маршрути обслуговують підприємства - перевізники та 22 - приватні особи-підприємці. 7 перевізників району працюють в режимі маршрутного таксі, інші в звичайному режимі руху.

      Для організації пасажирських перевезень в районі функціонує 4 автостанції, з них 3 знаходяться в м.Чернігів, 1- в смт М.Коцюбинське.

      За січень-червень 2018 року підприємствами-перевізниками з врахуванням перевізників-фізичних осіб перевезено 507,4 тис. пасажирів (83,1 % до відповідного періоду 2017 року), пасажирооборот склав 13,7 млн.пас.км, що становить 95,2% січня - червня 2017 року.

      Вантажооборот за січень - червень 2018 року склав 10,7 млн.ткм, що на 29,2 % більше обсягів січня – червня 2017 року.

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?