Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://chadm.cg.gov.ua/old
back

Седнів серед претендентів на перемогу у конкурсі "Малі міста - великі враження"

09 січня 2018

2018 рік у Європейському Союзі оголошено Роком культурної спадщини. Україна не залишилася осторонь від процесів - 18 жовтня 2017 року Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президенту України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини.

Враховуючі світові тенденції та процеси, що відбуваються у країні, Міністерство культури України ініціює проект «Малі міста – великі враження». У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, буде відібрано шість об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів (ексклюзивних культурних подій), що пов’язані із культурною спадщиною, реалізація яких сприятиме подальшому культурно – економічному розвитку територій. Пілотний культурний стартап не передбачає проведення реставраційних робіт.

Переможці конкурсу – учасники проекту отримають фінансову підтримку у розмірі не менш ніж 500 тис. грн. для реалізації проекту, а також методичну допомогу розробці ексклюзивної ідеї та концепції стартапу, супровід під час реалізації та маркетинговий супровід проекту.

За результатами другого відбіркового туру проекту "Малі міста - великі враження" до фіналу потрапили три ініціативи з Чернігівщини, а саме: "Літня резиденція святого Миколая: свято-миколаївський ярмарок у Коропі" (Коропська селищна рада), "Седнівська осінь" (Седнівська селищна рада), "Перший фестиваль Батурина "Шабля" (Батуринська ОТГ).

Загалом на конкурс було подано 114 заявок, з яких шість - із Чернігівщини.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату Чернігівської РДА