Чернігівська райдержадміністрація
Ріпкинський район Городнянський район Щорський район Корюківський район Семенівський район Новгород-Сіверський район Чернігівський район Куликівський район Менський район Сосницький район Коропський район Козелецький район Носівський район Ніжинський район Борзнянський район Бахмацький район Бобровицький район Талалаївський район Прилуцький район Срібнянський район Варвинський район
Анонси

      Назад

      Аналіз захворюваності на грип та ГРВІ станом на 5 січня 2018 року

      За даними державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України» та ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України» за 51 тиждень ГРВІ захворіло 182393 осіб, з них 71,0% діти віком до 17 років. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській області - 812,6%, На звітному тижні зареєстровано перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ на 4,3 % в Дніпропетровській області.

      По Чернігівській області за 52 тиждень 2017 року захворіло 3661 осіб, з них 66,2% склали діти. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано у Варвинському районі – 760,4%.

      Вакциновано проти грипу по області 2216 осіб, в.т.ч. 642 дитини.

      По Чернігівському району за 1 тиждень 2018 року захворіло 111 осіб, з них 55,5% склали діти.

      Станом на 4.01.2018 р. в районі щеплено проти грипу 171 осіб, із них 77,5% особи з груп ризику. Серед всіх щеплених частка дітей становить 34,3%. Щеплення проти грипу виконувались за власні кошти.

      Нагадуємо:

      Щоб запобігти захворюванню необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, а саме: частіше мити руки; користуватися вологими антисептичними серветками; регулярно провітрювати приміщення; робити вологе прибирання зі застосуванням деззасобів, як у домашніх так і в робочих приміщеннях.

      При перших ознаках захворювання на гостру респіраторну інфекцію необхідно звертатися за допомогою до медичних працівників району.

      Чернігівський міжрайонний відділ
      державної установи "Чернігівський
      <>лабораторний центр держсанепідслужби України"

      Назад


      Що на Вашу думку породжує хабарництво?